BEYAZ PERDENİN EN ETKİLEYİCİ ÇALIŞMA ODALARI
15694
post-template-default,single,single-post,postid-15694,single-format-standard,bridge-core-2.2.2,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,qode-title-hidden,qode_grid_1300,side_area_uncovered_from_content,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-20.9,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive

BEYAZ PERDENİN EN ETKİLEYİCİ ÇALIŞMA ODALARI

Evden verimli çalışmanın sırrı, her şeyden önce çalışma alanınızı sizi motive edecek şekilde düzenlemekten geçiyor. İlham almanız (ve hayal kurmanız) için sinema dünyasının en etkileyici çalışma odalarını seçtik. Filmlerin büyüsü, biraz da karakterlerin yaşadıkları bu mekanlarda saklı.

Call Me by Your Name 2017, Luca Guadagnino

Filmde, Perlman Ailesi’nin yaşadığı 17. yüzyıldan kalma bu 14 odalı villa, İtalya’nın Lombardy Bölgesi’ndeki Moscazzano’da tarihi bir kalenin kalıntıları üzerine inşa edilmiş olan Villa Albergoni.

A Single Man 2009, Tom Ford

Tom Ford’un sosyal izolasyonun insan doğasında olduğunu anlattığı filmde, George Falconer (Colin Firth) karakterinin yaşadığı Los Angeles’taki bu ev, 1949’da John Lautner tarafından tasarlanan Schaffer Residence.

The Holiday 2006, Nancy Meyers

Ünlü Amerikalı mimar Wallace Neff’in 1920’lerin sonunda kendisi için tasarladığı California, San Marino’daki bu ev, filmde Cameron Diaz’ın canlandırdığı Amanda karakterinin rafine hayat stilini yansıtıyordu.